0
Мій кошик
Каталог
Укр

Замовити гелієві кульки без малюнка з доставкою по Одесі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В даному розділі представлений асортимент латексних однотонних повітряних куль, які надуваються гелієм, що дає можливість кульці літати в просторі.

Гелієві кульки, що приносять радість!
Яскрава, легка повітряна куля, що впевнено прагне в небо, викликає усмішку і піднімає настрій. Побачивши його, навіть серйозний дорослий на мить стає безтурботною дитиною. Саме тому гелієві кулі є ефективним способом створити святкову атмосферу на будь-якому заході. А оберемок повітряних кульок може замінити букет квітів. Ви все ще обираєте прикрасу свята на День Народження чи Весілля у Львові? Вже третє століття поспіль повітряні кулі підтверджують свою бездоганну репутацію урочистого атрибуту.

Історія появи
Повітряна кулька - це випадковий винахід Майкла Фарадея, зроблений на початку 19 століття. Вчений перевіряв леткість водню, наповнюючи цим газом мішечки, виготовлені з двох каучукових коржів. Нерозбещена публіка прийшла в захват від куль, що ширяють у повітрі. Вже тоді мішки, що літають, стали використовувати для прикраси. А сучасний вид і популярність повітряні кулі набули у тридцятих роках 20-го століття завдяки Нейлу Тайлотсону. Він створив першу латексну повітряну кульку і придумав наповнювати її гелієм. Цей газ легший за повітря і безпечний у використанні.

Де купити гелієві кульки в Одесі?
В інтернет-магазині balloons.od.ua завжди є великий асортимент надувних повітряних куль. Ми пропонуємо широку колірну палітру, здатну задовольнити вимогливого замовника та втілити у життя будь-яке дизайнерське рішення. Ми маємо яскраві та соковиті кольори, а також ніжні пастельні відтінки латексних куль, наповнених гелієм.

стандартні кульки гелієві в Одесі 12 дюймів (32 см)., середній час польоту 12 годин;
гелієві кульки-економ 10 дюймів (25 см)., Середній час польоту 6-8 годин.
Де надути гелієм кулі в Одесі?
У вас вже є латексні кулі, але немає можливості підняти їх у повітря? Звертайтесь до нас! Ми надаємо послугу надування (накачування) куль гелієм.

Як збільшити термін служби надувних кульок?
Повітряні кульки перестають тішити, коли втрачають свою здатність ширяти над землею. Чому це відбувається? Справа в тому, що найякісніший латекс має пористу структуру, і гелій поступово просочується. Коли всередині кулі залишається мало легкого газу, вона падає на землю. За високої температури повітря це відбувається швидше. Фахівці магазину "ШарМен" вміють збільшувати термін служби гелієвих кульок за допомогою спеціальної обробки полімерною рідиною Hi-Float. Надута гелієм кулька, захищена від просочування полімерною плівкою, здатна парити в повітрі від двох днів до тижня, залежно від температури навколишнього середовища. Вартість продовження польоту однієї кулі 2 грн.

Переваги сучасних латексних куль
мають високу міцність, довго тримають форму, не лопаються і не лякають раптовими гучними звуками;
безпечні для організму людини і для навколишнього середовища, гелій не токсичний і не спалахує.
Гарантуємо, наша продукція дарує незабутні емоції!
Замовляйте повітряні кулі з доставкою додому в будь-яку точку Одеси в нашому інтернет-магазині або приходьте до офлайн-магазину повітряних куль у самому центрі міста за адресою пров. Маланова, 6 (поряд із Новим ринком). Ми завжди готові допомогти!

Вгору
,